Депутатка від «Слуги народу» розкритикувала рішення Офісу президента

Новообрана народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк по 96-му виборчому округу (Київська область) розкритикувала рішення керівника Офісу президента Андрія Богдана щодо припинення фінансування регіональних програм. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на її повідомлення у Facebook.

Лист глави Офісу президента (ОП) Андрія Богдана до Кабінету Міністрів України щодо припинення фінансування програм регіонального розвитку розкритикувала народна депутатка від партії «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк, зазначивши, що ОП не має законних підстав впливати на порядок розподілу коштів державного бюджету місцевим громадам.

«Щодо 10,1 мільярда гривень, виділених на регіональні проєкти за програмою Державного фонду регіонального розвитку та соціально-економічного розвитку регіонів. 10 липня, напередодні позачергових виборів, уряд виділив кошти місцевим громадам на різні проєкти», – йдеться у публікації.

Василевська-Смаглюк наголосила, що ці гроші виділялися на фонтани, стадіони, реконструкцію площ і майданів, утеплення шкіл, ремонт дахів у лікарнях і дитсадках та іншу інфраструктуру. На думку депутатки, це були піар-гроші, які мали додати голосів політичному проєкту прем’єра Гройсмана, адже протягом року на ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку) виділялися копійки:

«А тут перед виборами 7,6 млрд. Місцеві громади кинулися реалізовувати цю манну небесну. Домовлятися з підрядниками. Перебив цю «малину» лист з Офісу Президента. Мовляв, не всі ті проєкти потрібні. Тому не поспішайте», — пояснила авторка публікації.

Василевська-Смаглюк додала, що частково ці гроші було розподілено не зовсім логічно. Проте за даними народної депутатки, частина грошей дійсно була спрямована на потрібні речі: утеплення шкіл, садочків та лікарень до зими, реконструкцію дахів тощо.

«Також дивним здається лист з Офісу президента, який за законом не має ніякого відношення до порядку розподілу коштів державного бюджету місцевим громадам. Щоб було чесно, сподіваюся, новий Кабмін не буде зупиняти соціально важливі проєкти, без яких, наприклад, не можна входити в зиму. А інші — стадіони, площі й лавочки – ретельно перевірить», — резюмувала Василевська-Смаглюк.

Депутатка від «Слуги народу» розкритикувала рішення Офісу президента - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Зеленського розповіли, хто пише промови президенту.

Теги: