Держпродспоживслужба перевіряє у Дніпропетровщині помешкання, де розміщують переселенців  

Починаючи від температури повітря, і закінчуючи дистанцією між ліжками. Міністерством охорони здоров’я ще у березні оприлюднило вимоги до розміщення переселенців. За минулий тиждень Держпродспоживслужба у Дніпропетровській області обстежила 175 місць, де тимчасово живуть люди, якї виїхали з гарячих точок.

Про це Відкритому розповіла головна спеціалістка ГУ Держпродспоживслужби в області Маргарита Малишева. 

Маргарита Малишева

Маргарита Малишева

Під час воєнного стану в Україні, Держпродспоживслужба проводить моніторинг місць тимчасового розміщення переселенців. За минулий тиждень було обстежено 175 місць. Такі перевірки проводять аби не допустити  погіршення санітарно-епідемічної ситуації щодо інфекційних захворювань.

«За результатами обстеження складається акт та надаються рекомендації, консультації, забезпечення мінімальних вимог, у тому числі щодо потреб додаткового оснащення. Міністерством охорони здоров’я затверджено наказ від 10 березня про мінімальні вимоги до помешкань, де розміщують переселенців. Це дотримання вимог щодо розташування, прибирання, харчування, питної води, водопостачання, дистанції, проведення протиепідемічних заходів. При визначенні місця слід зважати на транспортну, медичну, торгівельну та спортивно-оздоровчу інфраструктури», – пояснила Маргарита Малишева.

Наразі по Дніпропетровській області нараховується майже 150 тисяч переселенців. При цьому додатково облаштовано 20 тисяч вільних місць в школах, гуртожитках.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Жители ОСМД и неравнодушные днепряне готовят для переселенцев и ТРО.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Підпишись на Відкритий: