За три місяці мешканці Дніпропетровщини прихистили майже 22 000 переселенців

З початку війни мешканці Дніпропетровської області прихистили у себе майже 22 000 людей, що переїхали з «гарячих» регіонів.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу ДніпроОВА.

За три місяці мешканці Дніпропетровщини прихистили майже 22 000 переселенців - рис. 1

«За офіційними даними, мешканці області прихистили у себе майже 22 тис переселенців. Це лише ті, хто надав житло через державний сайт «Прихисток». Насправді набагато більше людей допомогли українцям із інших регіонів, які опинилися у біді», – зазначив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОВА Андрій Коломоєць.

Для нарахування власнику житла компенсації необхідно, аби постояльці мали офіційний статус переселенця.

«Звертатися за компенсацією необхідно до 5 числа кожного місяця. Мати з собою довідки або роздруківки про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги», – сказав Андрій Коломоєць.

Він також додав, що про всі зміни щодо виселення людей або заїзду інших власник житла має відразу повідомляти громаду.

На сьогодні розмір компенсації – 14,77 грн за кожен день та кожну розміщену людину. Це майже 450 грн на місяць за одного переселенця.

Ті, хто бажає безкоштовно прийняти переселенців, можуть зареєструватися на сайті «Прихисток». Там надати інформацію про житло та кількість людей, яких можуть розмістити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НОВИНИ ДНІПРА: Медикам Дніпропетровщини до професійного свята вручили пам’ятні подарунки.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і страницу Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.

Теги: , , , ,

Підпишись на Відкритий: