Для нардепів нового скликання розробили Telegram-бот | Відкритий

Для нардепів нового скликання розробили Telegram-бот

Для народних депутатів Верховної Ради нового скликання розробили онлайн-помічник. Це Telegram-бот, який буде відповідати на питання. Про це Відкритий дізнався з повідомлення експерта з питань штучного інтелекту Українського інституту майбутнього (УІМ) Антона Семенова під час прес-конференції в Інтерфакс-Україна. 

Даний бот створений для того, щоб допомагати народному депутату, скорочувати час, який він витрачає на пошук тих чи інших документів, відповідати на безліч запитань, надавати дані, які містяться в спеціалізованих базах даних ВР, різних довідниках, різній нормативній документації, електронних системах, спеціалізованих електронних системах, що використовуються нардепами під час виконання їхніх прямих функціональних обов’язків.

За словами Антона Семенова, бот вже зараз може підказати умови для оформлення помічників нардепа, зокрема, які документи для цього необхідні та куди з ними потрібно звернутися.

«Бот може показати народному депутату, які зали доступні для засідань, які зали до яких комітетів належать, для того, щоб народний депутат міг дуже швидко та оперативно зорієнтуватися. Бот також може розповісти своєму користувачеві про законотворчу діяльність», — зазначив Антон Семенов.

Крім того, Telegram-бот підкаже, як правильно працювати з системою електронного засідання комітетів, а також надасть нардепу номер телефону колеги.

Нагадаємо, раніше ми писали, що «Слуги народу» за потреби готові голосувати руками на засіданнях Верховної Ради.

Теги:

Оцените этот материал: