«Слуги народу» за потреби готові голосувати руками на засіданнях Верховної Ради – Відкритий

«Слуги народу» за потреби готові голосувати руками на засіданнях Верховної Ради

Народні депутати від «Слуги народу» готові голосувати руками. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на заяву представника президента Володимира Зеленського в парламенті Руслана Стефанчука.

Так, представник президента в Раді заявив, що голосування відбудеться, навіть якщо будуть труднощі з роботою електронних систем. Окрім цього, події навколо впровадження сенсорної кнопки він назвав маніпуляціями.

Нагадаємо, що служба безпеки України та Державне бюро розслідувань заблокували процес запуску сенсорної кнопки для голосування. Так, до 30-го серпня заборонено втручатися в роботу системи для голосування «Рада». Після того, як Андрій Парубій, голова Верховної Ради VIII скликання, доручив технічним службам перевірити можливість запуску в роботу сенсорної кнопки для голосування, до парламенту прибули представники СБУ та ДБР і заблокували приміщення технічних служб.

Олена Гілянська, прес-секретарка Служби безпеки України, зі свого боку прокоментувала, що у будівлі Верховної Ради дійсно проводяться оперативні та розшукові дії, але це розслідування Державного бюро розслідувань.

Раніше ми розповідали, що сьогодні, 27-го серпня, у сесійній залі Верховної Ради почали прикріплювати нові іменні таблички новообраних нардепів на їх робочі місця.

Теги:

Оцените этот материал: