Дмитро Свинаренко: в Ботанічному саду Дніпра відбудеться #DNU_FEST

Про #DNU_FEST в Ботанічному саду та особливості вступної кампанії 2021 в інтерв`ю Відкритому розповів проректор з науково-педагогічної роботи Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара Дмитро Свинаренко.

5 червня 2021 року Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара проводить в Ботанічному саду #DNU_FEST. Захід відбудеться з 10:00 до 15:00.

«14 факультетів ДНУ та 4 фахові коледжі готують насичений враженнями вихідний: демонстрація стартапів, Chemistry Show від хімічного факультету, ЛінгвоHub від філологів, які навчать писати ім’я 14-ма мовами, майстер-клас із молекулярної кухні, досліди та експерименти від біолого-екологічного факультету, ArtHub на пленері, Стоп-Fake від журналістів і ще багато цікавого. Вхід за учнівським – безкоштовний для всієї родини. Для інших – символічна вартість вхідного квитка до ботанічного саду (15 грн.) Окрім цього для абітурієнтів буде проведено тестування з психологом щодо обрання спеціальності», — розказав Дмитро Свинаренко.

Також говорили про особливості вступної кампанії цього року та нові спеціальності й освітні програми ДНУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:У Дніпрі проведуть Велодень 2021: повна програма

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,