У Дніпрі проведуть Велодень 2021: повна програма

Про заходи до Велодня 2021 у Дніпрі та результати програми розвитку велоінфрастуктури Дніпра на 2016-2020 роки в інтерв’ю Відкритому розказав засновник Дніпровської асоціації велосипедистів та асоціації екстремльних видів спорту Максим Семенов.

У неділю, 30 травня 2021 року у Дніпрі відбудеться Велодень. Організатори наголошують на необхідності дотримання карантинних обмежень та використанні засобів індивідуального захисту.

«Велодень пройде у форматі відпочинок і спілкування. В різних районах міста будуть сформовані групи, до яких може приєднатися кожен (розклад виїзду та точки збору груп оголошуються на фейсбук-сторінці «Дніпровська асоціація велосипедистів»).

О 12-00 від Фестивального причалу з супроводом поліції об’єднані колони стартують до Тонельної балки, де й відбудуться заплановані активності.

У програмі будуть змагання з крос-кантрі, велолицарський турнір, дискусійні панелі на теми: «Стан й розбудова велоінфраструктури у Дніпрі», «ДТП серед велосипедистів», «Просвітницька робота для учасників дорожнього руху», презентація ідеї проєкту «ВелоМапа Дніпра», проведення майстер-класів, велошкола «Методика швидкого навчання для дітей та дорослих», — говорить Максимом Семенов і запрошує волонтерів(досвідчених велосипедистів) долучитися до команди організаторів та стати маршалами.

Також говорили про Програму розвитку велоінфраструктури Дніпра на 2016-2020 роки, за якою планувалось створити функціонуючу мережу велодоріжок, які з’єднають усі райони міста.

1 55

«Ми домагалися створення цієї програми протягом декількох років і на сьогодні можна це розцінюівати як перемогу та поразку одночасно. Оскільки Програма була прийнята, однак кошти на неї взагалі не виділили. Це підтверджує лист, який ми нещодавно отримали. Звісно, через такі ситуації руки опускаються, але ж ми все одно не зупиняємось й продумуємо новий підхід для отримання якісних результатів, бо мріємо про сучасну й якісну велоінфрастуктуру у Дніпрі», — розповідає Максимом Семенов.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Дніпрі працюють авторскі «цехи» по створенню проєктів Бюджету участі

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , , ,