Дніпровська міськрада планує пропіаритися додатково за півтора мільйона гривень

У Дніпрі планують витратити ще 1 400 000 гривень на висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт публічних закупок ProZorro.

Замовило тендер комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради. Відповідно до тендерної документації, виконавець робіт до кінця року повинен розмістити 235 інформаційних матеріалів про міськраду на двадцяти загальноукраїнських та дніпровських інтернет-ресурсах.

Таким чином, за одну розміщену публікацію виконавець отримає 6000 гривень.

Нещодавно, 18 червня, те ж саме комунальне підприємство підписало договір із фізичними особами-підприємцями Білим Романом Валентиновичем та Горчаковим Олексієм Сергійовичем. Кожен підприємець отримав по 3 800 000 мільйонів гривень за висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через друковані засоби масової інформації та в мережі інтернет. Так, до кінця року мало з’явитися 700 публікацій в інтернеті та 140 — друкованих ЗМІ.

Ще 4 000 000 гривень було «відписано» на піар міської влади у березні 2019 року.

Bezymyannyj 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі збираються побудувати ще одну станцію метро за 8,7 мільйона гривень.

Теги: