У Дніпрі збираються побудувати ще одну станцію метро за 8,7 мільйона гривень

У Дніпрі вибрали виконавця проєктних робіт для майбутнього будівництва ще однієї станції метро — ним стала київська компанія «Київметропроект». Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт публічних закупівель ProZorro.

Замовником тендеру стало комунальне підприємство «Дніпровський метрополітен». Відповідно до тендерної документації, переможець повинен виконати техніко-економічне обґрунтування і проєктування будівництва ділянки від станції «Жовтнева площа» («Історичний музей») першої черги метрополітену до станції «Південний вокзал» Придніпровської залізниці.

Роботи мають бути завершені до кінця 2020 року. За цей час підрядник повинен спроєктувати 700 метрів ділянки лінії метрополітену глибокого закладення і 1,3 кілометра ділянки лінії метрополітену мілкого закладення.

Відзначимо, що стартова ціна зазначених робіт становила 15 500 000 гривень. Однак у ході торгів ця сума зменшилася майже вдвічі. В аукціоні взяли участь три компанії. Переможцем був обраний «Київметропроект», який запропонував виконати роботи за 8 755 000 гривень.

Сфери діяльності компанії «Київметропроект» — інжиніринг, геологія та геодезія, а також надання послуг технічного консультування в цих сферах. Її засновниками є товариство з обмеженою відповідальністю «Валарт Інжиніринг» і Тетяна Янікіна, керівник — Віктор Янікін. Статутний капітал компанії — 74 400 гривень.

tender

Нагадаємо, раніше ми писали, що міськрада Дніпра за 35 мільйонів гривень переробить колишній дитсадок на архів.

Теги: