Дніпровський експерт розповів, як позначиться на громадянах криза в українсько-білоруських відносинах

Табу на польоти між Україною та Білоруссю може вплинути негативно на обидві сторони.

Про це в пресцентрі Відкритого розповів політичний оглядач із Дніпра Юрій Райхель.

Серед негативних наслідків для України політологи виокремлюють втрату вітчизняними аеропортами частини пасажирів. Щодо сусідів, то окрім санкцій, направлених проти режиму самопроголошеного білоруського лідера, експерти говорять про незручності, з якими доведеться зіштовхнутися громадянам країни.

«Відтепер білоруси не зможуть вилетіти із країни. Тільки до Росії. Тобто, наприклад, якщо комусь потрібно потрапити із Мінська до Варшави або Вільнюса, а це хвилин 30 на літаку, йому необхідно для початку летіти в Москву, Петербург або інше російське місто. А вже після цього в будь-яку крапку світу. Це складніше фінансово та організаційно. Проте санкції не вдарять по білорусам так сильно як уже вдарив режим Лукашенка», — розповідає Юрій Райхель.

Дніпровський експерт розповів, як позначиться на громадянах криза в українсько-білоруських відносинах - рис. 1

Нагадаємо, 26 травня Україна припинила авіасполучення з Білоруссю. Крім того, вітчизняним авіакомпаніям і літакам відтепер заборонено виконувати польоти у повітряному просторі сусідньої республіки. Таке рішення було прийнято після того, як в аеропорту Мінська екстрено посадили літак, що прямував до Вільнюса. Зробили це через сигнал про замінування, а пізніше з’ясувалося, що на борту був присутній опозиціонер Лукашенка Роман Протасевич. Його було затримано білоруською владою.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: З електронними цигарками у громадські місця – зась: адвокат із Дніпра розповів про новий законопроєкт | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,