З електронними цигарками у громадські місця – зась: адвокат із Дніпра розповів про новий законопроєкт

В Україні планують заборонити куріння електронних сигарет у громадських місцях. Верховна Рада ухвалила в першому читанні відповідний законопроєкт.

Про його особливості розповів у пресцентрі Відкритого адвокат із Дніпра Андрій Верба.

За відповідний законопроєкт №4358 проголосували 339 народних депутатів. Він прирівнює електронні цигарки до звичайних тютюнових і забороняє їх паління у громадських місцях та на роботі.

Окрім цього, депутати хочуть заборонити рекламу електронних сигарет, заправних контейнерів та рідин, що використовуються в таких приладах, а також пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згорання. А 30% площі на пачках тютюнових виробів для бездимних цигарок відтепер повинні займати поперджені про шкоду для здоров’я.

«Таке рішення Верховної Ради не порушує права курців, а, навпаки, є необхідним для держави, яка планує виховувати здорових і свідомих громадян. Він запроваджує європейські вимоги до медичних попереджень на тютюнових виробах і електронних сигаретах. Такий крок є цілком правильним», — коментує Андрій Верба.

З електронними цигарками у громадські місця – зась: адвокат із Дніпра розповів про новий законопроєкт - рис. 1 Якщо закон набуде чинності, на порушників чекають штрафи.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Автомобилисты, внимание: в Украине полиция будет фиксировать превышение скорости | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,