Дніпровський податківець пограбував країну на 2,6 мільйона гривень

У Дніпропетровській області начальник районного відділення одного з управління податкової завдав державі збитки на 2,6 мільйона гривень. Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби генеральної прокуратури України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що приватне сільськогосподарське підприємство порушило вимоги Податкового кодексу України та у 2016 році безпідставно задекларувало низку фінансово-господарських операцій з реалізації продукції тваринництва на суму понад 15 мільйонів гривень, використовуючи спеціальний режим оподаткування, хоча відносно цієї категорії операцій вказаний режим оподаткування не діяв, таким чином отримавши можливість не сплачувати до державного бюджету 80 % від належного обсягу податкових зобов’язань.

Діючи в інтересах приватного підприємства, начальниця районного відділення одного з управлінь ГУ ДФС у Дніпропетровській області під час перевірки, зловживаючи службовим становищем, внесла до бази даних ДФС недостовірні відомості щодо успішного проходження підприємством перевірки, внаслідок чого до державного бюджету не надійшло понад 2,6 мільйона гривень податку на додану вартість.

Дніпровський податківець пограбував країну на 2,6 мільйона гривень - рис. 1
Прокуратурою Дніпропетровської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно начальниці районного відділення одного з управлінь ГУ ДФС в області, яка підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 364 Кримінального Кодексу України (зловживання службовим становищем).

Нагадаємо, раніше ми писали, що заводи Коломойського отримають пільгові ціни на електроенергію.

Теги: