Дніпряни витратили близько $20 000 000 на купівлю автомобілів

У липні в Дніпрі та Дніпропетровській області придбали 600 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував 35,5 тисяч доларів. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на RST.ua.

Найчастіше на вулицях Дніпра ви можете зустріти представників шести найпоширеніших класів автомобілів. Всі вони позначаються латинськими літерами та йдуть в алфавітному порядку. Це – А, В, С, D, E і F. Насправді це не всі класи автомобілів, їх значно більше, але серед тих, що купили минулого місяця, є машини В, С, D, E і F.

Загалом сума витрат на купівлю автомобілів за липень у регіоні склала 20 мільйонів доларів. Найпопулярнішою маркою у Дніпрі стала Renault. На суму 1,5 мільйона доларів було зареєстровано 104 автомобілі даного виробника. Серед найпопулярніших марок також зазначають Toyota та Kia.

У B-класі найбільший попит мала Renault Sandero, а серед моделей C-класу — Renault Logan MCV. Ліфтбек Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. Серед автомобілів E-класу найбільше продажів отримала Toyota Camry. У F-класі бестселером був Porsche Panamera. Серед позашляховиків лідером продажів став кросовер Kia Sportage, який виявився найпопулярнішим серед усіх класів.

Дніпряни витратили близько $20 000 000 на купівлю автомобілів - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що у  Дніпрі однокімнатні квартири мають найбільший попит.

Теги: