Дніпрянин Іван Казаєв переміг у змаганнях «Ігри Нескорених. Кривий Ріг»

Про перемогу у змаганнях «Ігри Нескорених. Кривий Ріг» в інтерв`ю Відкритому розповів лікар, доброволець, ветеран Іван Казаєв, який став чемпіоном у стрільбі з класичного лука.

10-11 липня 2021 року пройшли Всеукраїнські змагання для поранених ветеранів «Ігри  Нескорених. Кривий Ріг». За нагороди у протиборстві з плавання та стрільбі з лука боролися майже 100 ветеранів та ветеранок.

«Такі змагання – дуже корисні  й необхідні у процесі реабілітації ветеранів, дають можливість кожному з учасників надихнутися. Це допомагає їм соціалізуватися, налагодити комунікації з іншими ветеранами. Такі активності сприяють підтриманню фізичної форми − особливо це необхідно тим, хто зазнав поранень чи переніс серйозні захворювання.

У стрільбі з лука було три комплекти нагород – розподіл відбувався  залежно від типу лука та досвіду стрільців. Я був в категорії просунуті, ми стріляли з власних олімпійських луків. Були і новачки, яким лук надавався організаторами», — поділився Іван Казаєв.

Також говорили про роботу персональним тренером та мануальні методи оздоровлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ветеран з Дніпра у суді домагається надання групи інвалідності безстроково.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , ,