До Дніпра доставили бійця з надскладними травмами

Сьогодні, 15-го серпня, в Дніпропетровську обласну клінічну лікарню імені Мечникова доставили важко пораненого бійця. Про це Відкритий дізнався на сторінці заступника головного лікаря з хірургічної допомоги Юрія Скребця у Facebook.

Військовослужбовець був поранений сьогодні опівночі під час артилерійського обстрілу, а пізніше бортом доставлений у Дніпро. О 8:00 військові реаніматологи передали його фахівцям лікарні Мечникова.

Юрій Скребець пише, що Дмитро у тяжкому стані: осколкові поранення голови, ока, живота, малого таза, вогнепальні переломи кісток, відрив уретри. Перебуває у медикаментозній комі, підключений до апарату штучного дихання.

«Боротьба за життя поранених за п’ять років війни стала для нас повсякденною та звичною роботою. І все ж – виникає якесь містичне відчуття, коли дивишся, як Дмитра рятує бригада професіоналів-мечниківців: реаніматологів, нейрохірургів, офтальмологів, хірургів, травматологів, урологів, операційних сестер. Без метушні та зайвих рухів, спокійно та з повним контролем ситуації», — написав заступник головного лікаря.

До Дніпра доставили бійця з надскладними травмами - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що у лікарні Дніпра три доби рятували пораненого бійця.

Теги: