Дружина прем’єр-міністра Ізраїля знехтувала українською традицією

Дружина прем’єр-міністра Ізраїля Беньяміна Нетаньяху знехтувала українською традицією, кинувши шматок хліба на підлогу. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на «Обозреватель».

Повідомляється, що коли подружжя Нетаньягу зійшло з літака в Києві, їх вітали три дівчини в традиційних українських строях і з короваєм хліба і сіллю. Глава уряду, уже знайомий із цим ритуалом, відламав шматочок хліба, вмочив у сіль і надкусив. Після цього він передав скибочку дружині Сарі, але та кинула її на підлогу.

Крім того, дружина прем’єра Ізраїлю влаштувала скандал у літаку «Ель-Аль», яким вони летіли до Києва. Так, вона насварила командира корабля за те, що той нібито не вітав її належним чином під час посадки в лайнер. Журналісти зазначають, що насправді командир корабля привітав Сару Нетаньяху і перед злетом, але вона, можливо, цього не розчула. Вдруге ім’я дружини прем’єра прозвучало «акцентовано»: «Бажаємо главі уряду і його дружині, пані Сарі Нетаньяху, вдалого візиту».

Дружина прем'єр-міністра Ізраїля знехтувала українською традицією - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що Міноборони за неякісні казани для військових вимагає у постачальника 1,2 мільйона гривень.

Теги: