ДСНС рятує життя, а не вирішує побутові питання – звернення рятувальників Дніпра до громадян

Поговорити з сусідами або вимкнути світло у дворі: такі й безліч інших повідомлень, які не стосуються роботи ДСНС, надходять до Служби порятунку. Рятувальники нагадують – вони РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ, а не вирішують домашні побутові питання. У надзвичайників наразі величезний фронт роботи.

Про це Відкритому розповіла речниця головного управління ДСНС у Дніпропетровській області Євгенія Дудка

Євгенія Дудка

Євгенія Дудка

Зараз у рятувальників Дніпропетровщини безліч роботи – окрім основних викликів, надзвичайники цілодобово чергують на залізничному вокзалі, організовують польову кухню на двох локаціях у місті, збирають гуманітарну допомогу. Весь особовий склад – в посиленому режимі. Та схоже не всі мешканці розуміють – що належить до компетенції ДСНС.

Надзвичайники Дніпропетровщини наголошують, щохвилини отримують від десяти дзвінків. Майже всі виклики – не стосуються їхньої роботи. Тому в головному управлінні ДСНС звертаються до всіх мешканців Дніпропетровської області: не телефонувати до служби порятунку без нагальної потреби.

«За минулий тиждень надійшло 23 тисячі повідомлень до ДСНС. І вони не про пожежу, адже їх трапилося всього 66. Дзвінки в 101 були про таке: що робити коли мої сусіди слухають голосно музику, чи можете приїхати й вимкнути світло на дитячому майданчику. Люди взагалі не віддають собі звітність, що служба порятунку займається ПОРЯТУНКОМ ЖИТТЯ, а не вирішує питання, які можна вирішити самому. Звертаюся до мешканців: будь-ласка, рятувальники сьогодні виконують багато роботи, а кожну хвилину нам надходить більше 10 дзвінків! Теж саме стосується поліції! Ми просимо робити повідомлення, які стоються лише загрози життю», – наголосила речниця управління ДСНС у Дніпропетровській області Євгенія Дудка.

Окрім того, рятувальники наголошують: якщо ви бачите якісь незрозумілі речі на вулиці,  ні в якому разі не чіпайте, це може бути що завгодно – валіза, коробка чи іграшка. У підозрілому предметі може знаходитись вибухівка. Моментально телефонуйте на 101 або 102.

Детальніше дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Борис Филатов: «Одно из самых безопасных мест в Украине – наш Днепр».

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: , , , ,