Фейки про сирени, комендантська година та ситуація на дорогах області Дніпропетровщини  

Дніпропетровщина – у безпеці, за добу жодної спроби теракту, диверсії або прориву ворожих військ. Натомість, дітей все одно лишають удома, студенти навчаються також онлайн. Всі дороги області для проїзду відкриті. Однак з учора соціальними мережами ширяться фейки про сирени.  

Про це розповіли під час прес-конференції Відкритому начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області  Олександр Коломійцев, заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації  Іван Начовний та заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації  Ольга Горб.  

Фейки про сирени, комендантська година та ситуація на дорогах області Дніпропетровщини   - рис. 1

ФЕЙКОВІ СИРЕНИ ТА КОМЕНДАТСЬКА ГОДИНА

Інформація про те, що о 13:00 із навчальною метою збиралися вмикати сирени – фейк, підтвердив Іван Начовний. Усі сигнали тривоги лунатимуть лише за реальної необхідності.  Виключно за дорученням Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

«Нині мережею шириться багато неправдивої інформації. Вона лише додає паніки та дестабілізує ситуацію. Серед таких повідомлень – новина про вмикання сирен заради їх перевірки та навчання. Це фейк. Сигнали тривоги в області лунатимуть лише за нагальної потреби», – зазначив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації  Іван Начовний.

Нагадаємо, о 4 годині ранку 24 лютого розпочалося повномасштабне військове вторгнення Росії в Україну. У державі діє режим воєнного стану. У Дніпрі та області запроваджена комендантська година. В області розгортаються блокпости.

ДОРОГИ В ОБЛАСТІ

У службі автомобільних доріг Дніпропетровської області просять громадян без нагальної потреби нікуди не їхати, адже затори заважатимуть руху військової техніки ЗСУ. Поїздки планувати варто вдень, адже вночі комендантська година.

«Вчора у нас було багато заторів по державним дорогам – і Н-31, М-30, тобто всі рухалися в напрямку західної України. Сьогодні всі дороги в проїзному стані і рух не обмежений», – розповів Олександр Коломійцев.

З приводу ворожих знаків на дорозі – в нашій області таких наразі не зафіксовано.

«Також працює цілодобова диспетчерська служба 0 (95) 009 70 90. Закликаємо громадян фіксувати та знищувати подібні позначки на дорогах та інших інфраструктурних об’єктах країни. Це система сигналів, яку використовує вороже російське військо, зокрема уночі.  Замальовуйте їх або присипайте землею, брудом, заливайте смолою. Будьте пильними і обов’язково повідомляйте про них поліцію за допомогою гарячої лінії 102», – зауважив Олександр Коломійцев.

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

Усі заклади освіти Дніпропетровщини перейшли на дистанційну роботу. Школам, профтехам та вишам області рекомендували організувати онлайн-навчання.

«Від учора на Дніпропетровщині закладам освіти усіх типів та форм власності рекомендували перейти на дистанційний режим роботи. Це стосується шкіл, коледжів, ПТУ, вишів. Закликаємо мешканців області – зберігайте спокій та не піддавайтеся паніці. За можливості, залишайтеся вдома», – сказала заступниця голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Детальніше дивіться у відео.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: , , , , , , , , , ,