Екоактивіст створив пункт сортування вторсировини у Дніпрі та шукає партнерів

Про дніпрянина, який створив пункт сортування вторсировини та шукає партнерів для розширення проєкту в інтерв`ю Відкритому розповів екоактивіст, волонтер Олександр Гречка.

Олександр створив пункт сортування вторсировини у підвалі багатоповерхівки на жилмасиві Тополя-1. Пропрацювавши менше року, він знайшов однодумців, створив сторінку для поширення інформації про сортування та розробив проєкт розвитку.

«Я приємно здивувався, що багато дніпрян шукає можливості для сортування сміття і почало приїжджати до нашої станції з різних районів Дніпра. Розумію, що задля розширення і можливості приймати більше видів вторсировини, потріьне більше приміщення, автомобіль, персонал тощо. Завдяки екооднодумцям я розробив проєкт, в якому розраховано та описано нова набагато більша за існуючу сортувальна станція. Тому зараз шукаємо спонсорів та партнерів, бо є запит від екосвідомих дніпрян мати можливість сортувати сміття», — розповів Олександр Гречка.

Також говорили про участь у зйомках фільму, який відзначили на конкурс кінофестивалю аматорських стрічок ECO DNIPRO FILM FEST.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Дніпровська експертка Анна Колохіна: 65% українців задоволені обслуговуванням у держустановах.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,