Дніпровська експертка Анна Колохіна: 65% українців задоволені обслуговуванням у держустановах

Більшість українців задоволені обслуговуванням у держустановах. Про опитування суспільства та стратегію реформування держуправління в інтерв`ю Відкритому розповіла директорка Дніпровського центру соціальних досліджень Анна Колохіна.

Кабінет Міністрів України затвердив Стратегію реформування державного управління України до 2025 року та план заходів з її реалізації, що є продовженням попереднього етапу впровадження реформи державного управління.

«Я дуже сподіваюсь, що ця стратегія буде впроваджена. Вона акцентована на забезпечення надання послуг високої якості та формування зручної адміністративної процедури для громадян і бізнесу, формування системи професійної та політично нейтральної публічної служби, орієнтованої на захист інтересів громадян та на розбудову ефективних і підзвітних громадянам державних інституцій, які формують державну політику та успішно її реалізують для сталого розвитку держави», — розповіла Анна Колохіна.

Також говорили про результати опитування суспільної думки щодо системи державного управління, що проводилась на початку 2021 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Історичному музеї Дніпра планують відкрити кав`ярню та створити дитячу кімнату.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,