Електроопора на Шмідта була не в аварійному стані, — розповів начальник «Дніпровський електротранспорт»

У Дніпрі на перехресті вулиці Шмідта та проспекту Дмитра Яворницького вантажівка зачепила стовп, пошкодивши контактну мережу. Про стан електроопор в інтерв’ю Відкритому розповіли начальниця відділу організації безпеки дорожнього руху Галина Андрєєва та начальник енергогосподарства КП «Дніпровський електротранспорт» Анатолій Плескач.

8.02.2022 у Дніпрі на перехресті вулиці Шмідта та проспекту Дмитра Яворницького вантажівка зачепила стовп, пошкодивши контактну мережу. Через аварію було зупинено рух електротранспорту.

«Стосовно інциндента, який стався на вулиці Шмідта, зараз говорять, що начебто електроопора була в аварійному стані, але ж це не так. Якби вантажівка не зачіпила стовп, то не було б перевищено навантаження на неї і опора не впала. На балансі КП «Дніпровський електротранспорт» 11000 приблизно електроопор, кожна з яких періодично оглядається згідно графіку за спеціальною методикою визначення iх стану. У разі незадовільного стану — аварійна бригада опору або відновлює або замінює», — розповів Анатолій Плескач.

«Щоб повідомити про пошкодження електроопор у Дніпрі, варто зателефонувати про це на Єдину гарячу лінію Дніпровської міськради для звернень громадян за номерами +380 (56) 732 12 12, +380 (95) 732 12 12 або на електронну пошту zvernennya@dmr.dp.ua», —  пояснила Галина Андрєєва.

Також говорили про те, як перевіряють у Дніпрі електроопори та як відбуваються планові ремонти.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА:Як ОСББ зменшити платіжки за опалення вдвічі: у Дніпрі почали енергомодернізацію будинків.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,