Як ОСББ зменшити платіжки за опалення вдвічі: у Дніпрі почали енергомодернізацію будинків

У Дніпрі починають енергомодернізацію будинків. Як ОСББ приєднатись до проєкту та отримати фінансування в інтерв’ю Відкритому розповів начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міськради Владислав Макарець.

«У Дніпрі є гарні умови участі ОСББ для проведення термомодернізації будинків. Йдеться не лише про фінансування за програмою “Енергодім”, надається місцева підтримка, що дозволяє мешканцям брати участь у проєкті, не залучаючи кредитних коштів. Сьогодні житло необхідно робити енергоефективним, тим самим зменшуючи платіжки за опалення вдвічі. “Енергодім” — програма енергомодернізації багатоповерхових будинків, яка складається з кількох етапів: проведення енергоаудиту, створення проєктно-кошторисної документації, веріфікація та реалізація проєкту. Щоб ознайомитись з програмаою детальніше переходьте на сайт. У разі виникнення питань — завжди готовий надати консультацію та допомогу Департамент з питань самоорганізації населення Дніпровської міськради», — розповів Владислав Макарець.

Також говорили про Фонд енергоефективності та підписання міською владою Дніпра меморандуму про співпрацю.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В центральной части Днепра провалился асфальт: движение затруднено.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,