Флешмоб у Дніпрі: до пологового будинку працевлаштували кішку

У Дніпрі на роботу до полового будинку взяли на роботу кішку. Про це Відкритий дізнався із повідомлення вищевказаного закладу у Facebook.

Вчора, 8-го серпня, у Дніпрі до Всесвітнього дня котів, у пологовому відділенні перинатального центру 9-ї лікарні на роботу взяли кішку. Керівництво підтвердило, що тваринка несе користь для пацієнтів лікарні: передбачає майбутнє, а також позитивно впливає на їх самопочуття. Крім того, відтепер кішка буде ще й захищати будівлю.

«Здавалося б, де кішки, а де пологовий будинок? А у нас збіглося … До того ж, сьогодні всесвітній день котів. Ця чорно-біла красуня — частина нашої екосистеми. Трохи психотерапевт для вагітних, трохи провісник (треться об ноги тих, кому ось — ось…), делікатна, мила, ненав’язлива. Періодично полює на всяку живність і відлякує від будівлі гризунів. Нещодавно написали, що в музей на роботу взяли кота. А хіба ми гірші?», — вказано на сторінці закладу у соціальній мережі.

Слід нагадати, що у Дніпропетровському національному історичному музеї імені Дмитра Яворницького нещодавно з’явився незвичайний співробітник — кіт Семен. Відомо, що він пройшов курс щеплень та отримав паспорт. Відтепер його обов’язками є охорона музейних фондів від гризунів.

Флешмоб у Дніпрі: до пологового будинку працевлаштували кішку - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Павлограді рятувальники шукали родину для пухнастих чотирилапих.

Теги: