Генерал Глуховеря прокоментував скандал між його водієм і патрульними

Генерал Віталій Глуховеря прокоментував ситуацію, яка сталася між його водієм та працівниками патрульної поліції. Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Відкритий.

Сьогодні, 28-го липня, скандал між своїм водієм та патрульними прокоментував генерал Віталій Глуховеря. Він наголосив, що цей вчинок є дійсно неприпустимим. У свою чергу, керівник Головного Управління Національної поліції у Дніпропетровській області запевнив, що буде співпрацювати зі слідством заради встановлення істини.

Генерал Глуховеря прокоментував скандал між його водієм і патрульними - рис. 1

«Я готовий надати будь-яку інформацію для проведення об’єктивного розслідування цього інциденту. Коли це сталось особисто вислухав сторони конфлікту та був готовий для прийняття рішення про притягнення до відповідальності винного. Однак, мене запевнили про вирішення конфлікту. Наразі надам свідчення та пояснення по цій справі слідчим. Вважаю справою честі розібратись в ситуації! Справедливість для мене єдина цінність! Завжди стояв на боці правди та захисту інтересів громадян!», — написав Віталій Глуховеря на своїй сторінці у Facebook.

Ситуація спричинила появу обговорень у соціальних мережах. Користувачі почали жалітися на несправедливість цього вчинку та активно поширювати відео інциденту, який стався між водієм керівника Головного Управління Національної поліції у Дніпропетровській області Віталія Глуховері та патрульними. На відеозаписі можна побачити те, як під час зупинки автомобіля між поліціянтами та водієм сталося непорозуміння через неадекватну поведінку останнього. Після чого він викликав на місце події працівників «КОРД», які здійснили затримання патрульних.

Слід нагадати, що вчора, 27-го липня, на свої сторінці у соціальній мережі на цю ситуацію відреагував Президент України Володимир Зеленський. Він звернувся до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою негайного звільнення Віталія Глуховері з посади начальника обласного управління Міністерства внутрішніх справ у Дніпропетровській області. Крім того, він зазначив, що очікує на швидке та безкомпромісне розслідування й від голови Державного бюро розслідувань Романа Труби. Як відомо, зараз ДБР вже порушило кримінальне провадження проти генерала Глуховері за фактом перевищення влади та службових повноважень.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Зеленський вимагає від Авакова звільнення генерала Глуховері.

Теги: