Голі українці з головами політиків: у Дніпрі презентували скандальний артпроєкт

На вихідних у Дніпрі презентували артпроєкт «ГОЛОВИ». Його відвідувачі могли побачити провокаційні світлини оголених українців зі скульптурами голів вітчизняних політиків.

Про ідею виставки розповіли в пресцентрі Відкритого її головний організатор Антон Ткаченко та фотограф Альона Загребельна.

Автори артпроєкту «ГОЛОВИ» хотіли показати, що некомпетентні виборці часто голосують не за тих політиків. Як наслідок – постійні скарги на владу, міграція українців закордон та загальна занедбаність в країні. На виставці представили фотографії оголених людей, які тримають скульптури голів вітчизняних керманичів. Таким чином митці говорять народу: «Вдягніться у свідомість, досить бути голими!».

Автор ідеї та головний організатор Антон Ткаченко наголошує, що це не політичний проєкт, а освітній. У його планах побувати з виставкою в найбільших українських містах.

«Ми наївно віримо в обіцянки, роками голосуємо за людей, які продемонстрували свою бездіяльність. Ми бачимо, що вони багато розказують, але нічого не роблять. І тим не менш, цим людям вдається знову приходити до влади. Або український народ спить, або йому подобається бути голим. Тож ми хочемо, щоб наш проєкт змусив людей одягнути на себе хоч трішки свідомості», — каже Антон.

DSC 0080

Фотограф виставки Альона Загребельна пояснює: «Ми хочемо привернути увагу до цієї проблеми не агресивними методами, а через мистецтво. Тому що саме сфера культури здатна змінити цей світ на краще».

DSC 0089

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре местные жители украсили невзрачный забор яркими рисунками | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: