Google запустив українську версію сайту для захисту дітей в Інтернеті

Google серйозно ставиться до боротьби з матеріалами із зображенням сексуального насильства над дітьми в Інтернеті. Компанія створила спеціальний сайт, щоб захистити якомога більше дітей. Про це Відкритий дізнався з повідомлення Google.

На цьому сайті зібрана інформація про основні партнерства та програми, а також інструменти для боротьби з матеріалами із зображенням сексуального насильства над дітьми, які будуть постійно доповнюватись новими даними та рекомендаціями. Цей сайт призначений для представників громадських організацій, правоохоронних органів та уряду, з якими Google хоче поділитися своїм підходом до питань захисту дітей в Інтернеті.

Мета – спрямовувати технічні знання на розробку та безкоштовне поширення технологій, що допоможуть організаціям виявляти та видаляти матеріали із зображенням сексуального насильства над дітьми. А також допомогти цим організаціям покращити свої технічні можливості для боротьби з сексуальним насильством над дітьми в Інтернеті.

«Це ефективний інструмент, розроблений Google, який використовує штучний інтелект, щоб допомагати організаціям краще сортувати за пріоритетом матеріали із зображенням сексуального насильства над дітьми. Наприклад, уявіть людину, яка працює в організації, що бореться з розповсюдженням матеріалів із сексуальним насильством над дітьми. Вона має знайти 7 500 прикладів таких матеріалів серед 100 000 потенційних зображень із порушеннями. Якщо розгляд одного зображення займає 10 секунд, за тиждень працівник зможе перевірити лише 14 400 зображень і знайти серед них 1 070 порушень. Завдяки Content Safety API за той самий час можна буде знайти 7 000 зображень із сексуальним насильством над дітьми. Ефективність зросте на 700%. Інструмент є безкоштовним для неурядових організацій і приватних компаній, щоб допомагати їм захищати дітей», — сказано в повідомленні.

Щоб почати використовувати сервіс Content Safety API, неурядові організації, які спеціалізуються на боротьбі із сексуальним насильством над дітьми, і приватні компанії, що прагнуть захистити свої платформи від матеріалів із зображенням сексуального насильства над дітьми, повинні зареєструватися й заповнити форму заявки на сайті.

gugl

Нагадаємо, раніше ми писали, що Google запускає можливість входу до своїх сервісів за відбитком пальця.

Теги: