Графік руху чергових трамваїв в новорічну ніч у Дніпрі

Про громадський транспорт та графік руху чергових трамваїв в новорічну ніч у Дніпрі в інтерв’ю Відкритому розказали заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Олександр Лещенко та заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков.

«Значних змін у роботі громадського транспорту на новорічні свята цього року не буде. Оскільки через карантинні обмеження масові заходи у центрі міста скасовані, автобусні маршрути вночі з 31 грудня на 1 січня не працюватимуть, а з 1 по 3 січня автобуси курсуватимуть за графіком вихідного дня», — говорить Олександр Лещенко.

31 грудня тролейбусні та трамвайні маршрути працюватимуть у режимі робочого дня, до 23:00-23:30. 1 січня 2021 року електротранспорт розпочне роботу на годину пізніше. Метрополітен працюватиме у звичному режимі.

«У новорічну ніч містяни зможуть скористатися кількома трамвайними маршрутами: № 6 «пл. Старомостова – М’ясокомбінат», № 11 «Залізничний вокзал – ДМЗ», № 12 «пл. Старомостова – Завод металовиробів», № 14 «Залізничний вокзал – ж/м Західний», № 15 «Залізничний вокзал – вул. Криворізька», № 16 «вул. Сікорського – вул. Кротова», № 19 «пл. Старомостова – ж/м Лівобережний-3». І нагадуємо, що під час поїздок у транспорті необхідно користуватися засобами індивідуального захисту», — розказав Володимир Сусленков.

Також говорили про електробуси та мобільні додатки, у яких можна відстежувати рух транспорту: EasyWay, 2Gis, GoogleMaps, CityBus і тестовому – «D-transport».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ботанічному саду у Дніпрі 90 років

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,