Ботанічному саду у Дніпрі 90 років

Про ювілейні заходи до 90-річчя ботанічного саду в інтерв’ю Відкритому розповів директор Анатолій Кабар.

«Ювілейна конференція та день відкритих дверей з музичною тематикою, які були заплановані до 90-річчя ботанічного саду, через карантинні обмеження, перенесено на 2021 рік», — говорить Анатолій Кабар.

Також говорили про історію створення ботанічного саду та необхідність збільшення його фінансування для подальшого розвитку.

«Так, у нас дефіцит співробітників через низькі заробітні плати. Тому графік роботи саду не зручний для відвідувачів. Ми це розуміємо, однак, через обмежене державне фінансування не маємо змоги втілювати наші ідеї розвитку. Це проблемне питання для всіх ботанічних садів України», — розповідає Анатолій Кабар.

Анатолій розказав про іноземний досвід – роботу ботанічного саду у Литві.

«У всьому світі немає ботанічних садів, які б самі себе окуповували. Я був у Вільнюському. Там чудовий сад, який фінансується державою на 2/3, інше — заробляють самостійно. Для литовців такі місця – це обличчя міст, на них не економлять. Саме їх першочергово показують туристам та важливим гостям. Як кажуть там, гарний ботанічний сад повинен мати паркування, туалети та заклади громадського харчування. Останній пункт ми поки не маємо можливості втілити у життя», — розказує Анатолій Кабар.

Окрім цього, говорили про незвичні рослини ботанічного саду у Дніпрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Як обрати екоялинку у Дніпрі

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Підпишись на Відкритий: