Художній музей Дніпра запрошує порозважатися

Що подивитись та як розважитися у Дніпропетровському художньому музеї, розповіли його співробітниці у перицентрі каналу «Відкритий». 

До новорічних свят Художній музей підготував насичену та цікаву програму для дітей та дорослих.

«Нам важливо, щоб дорослі разом з дітьми могли не тільки подивитися картини, а й у легкій розважальній формі, дізнатися щось цікаве,» — розповідає провідна наукова співробітниця художнього музею Світлана Безпалько.

Художній музей Дніпра запрошує порозважатися - рис. 1

Починаючи  15 та 22 грудня о 12:00  всіх охочих запрошують виготовити новорічну ароматну листівку. На поціновувачів мистецтва також чекають екскурсії  для дітей 6-10 років «Новорічні пригоди Лапки».

«Після екскурсії ми пропонуємо дітям майстер — клас з виготовлення вертепної маски», — говорить наукова співробітниця музею Анастасія Шапошникова. 

Також художній музей пропонує відвідати інтерактивні екскурсії. Для індивідуальних відвідувачів  та організованих груп, співробітники художнього музею підготували «Святочну квест-історію з домовиком». Це квест із загадковою картиною Михайла Ромадіна «Тітка Маша і домовик», яка з фондосховища переміститься до залу.

«Під час цього квесту можна буде відшукати загадкові предмети на полотнах та віднайти зв’язок з картиною, де і зображено домовика,» — розказала Світлана Безпалько. 

Теги: