Художній музей Дніпра запрошує порозважатися | Відкритий

Художній музей Дніпра запрошує порозважатися

Що подивитись та як розважитися у Дніпропетровському художньому музеї, розповіли його співробітниці у перицентрі каналу “Відкритий”. 

До новорічних свят Художній музей підготував насичену та цікаву програму для дітей та дорослих.

“Нам важливо, щоб дорослі разом з дітьми могли не тільки подивитися картини, а й у легкій розважальній формі, дізнатися щось цікаве,” – розповідає провідна наукова співробітниця художнього музею Світлана Безпалько.

Починаючи  15 та 22 грудня о 12:00  всіх охочих запрошують виготовити новорічну ароматну листівку. На поціновувачів мистецтва також чекають екскурсії  для дітей 6-10 років “Новорічні пригоди Лапки”.

“Після екскурсії ми пропонуємо дітям майстер – клас з виготовлення вертепної маски”, – говорить наукова співробітниця музею Анастасія Шапошникова. 

Також художній музей пропонує відвідати інтерактивні екскурсії. Для індивідуальних відвідувачів  та організованих груп, співробітники художнього музею підготували “Святочну квест-історію з домовиком”. Це квест із загадковою картиною Михайла Ромадіна “Тітка Маша і домовик”, яка з фондосховища переміститься до залу.

“Під час цього квесту можна буде відшукати загадкові предмети на полотнах та віднайти зв’язок з картиною, де і зображено домовика,” – розказала Світлана Безпалько. 

Теги:

Оцените этот материал: