Кабмін виділить гроші для постраждалих учасників АТО

Уряд виділить 18,6 мільйона гривень одноразової допомоги постраждалим учасникам антитерористичній операції. Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби урядового порталу.  

14-го серпня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про виплату 18,6 мільйона гривень для надання одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, які загинули під час участі в антитерористичній операції, а також особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в антитерористичній операції.

«Загибель чи поранення наших героїв є раною усієї країни, Європи й світу. Бо ці чоловіки та жінки захищають безцінний мир. Наш з вами обов’язок – підтримувати та допомагати кожному з цих героїв, їхнім родинам. Грошова допомога не зцілить рани й не поверне загиблих воїнів, але вона – це найменше, що ми можемо зробити», — коментує рішення Уряду Перший віце-прем’єр-міністр-Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Так, одноразова допомога буде спрямована: членам сімей одинадцяти осіб, які загинули на загальну суму 13 млн грн; одинадцятьом особам, які отримали інвалідність на загальну суму 5,6 мільйона гривень. Кошти будуть спрямовані Міністерством соціальної політики з резервного фонду Державного бюджету.

Кабмін виділить гроші для постраждалих учасників АТО - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що для українських військових розробили новий мобільний додаток «Джура».

Теги: