Колишня компанія Зеленського отримає держфінансування

Проєкт фільму кінокомпанії, яка належала президенту України Володимиру Зеленському, допустили до конкурсу на отримання держфінансування. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на опублікований Державною агенцією України з питань кіно список учасників конкурсу.

Документальний фільм про футбольних фанатів виробництва компанії «Кіноквартал», яка належить першому помічникові президента Володимира Зеленського Сергію Шефіру, допустили до участі в конкурсному відборі на отримання державного фінансування.

Стрічка «Фанати» є своєрідним дослідженням футбольного фанатського руху на прикладі угруповання ультрас київського футбольного клубу «Динамо», зазначено в описі проєкту. До квітня 2019 року власником компанії «Кіноквартал» був нинішній президент Володимир Зеленський.

Загальний бюджет фільму становить 3,315 мільйона гривень, який автори планують повністю покрити коштом державної підтримки. Прем’єра запланована на жовтень 2020 року. Продюсером фільму є Андрій Яковлєв, режисером і автором сценарію — Олександр Брагін.

Всього до конкурсу допустили 233 кінопроєкти у напрямку неігрових та анімаційних фільмів.

1156683 8033907

Нагадаємо, раніше ми писали, що у партії «Слуга народу» прокоментували чутки щодо розколу.

Теги: