Команда збірної Дніпропетровської області з Таеквон-до повернулася з Міжнародного турніру з обіцяними медалями

Юні спортсмени привезли до Дніпра «золото», «срібло» та «бронзу» з Міжнародного турніру з Таеквон-до, що проходив у Будапешті (Угорщина). Всього збірна із 10-ти чоловік завоювала 9 медалей. Про це у прес-центрі Відкритого повідомили президент обласної Федерації Таеквон-до, майстер спорту Ганна Калашнікова та юні спортсмени, члени Збірної області з Таеквон-до Дарина Мамчуренко, Владислав Аханов та Ганна Кучерова.

«Це дуже високий результат! Але головна наша ціль була – золото. І воно у нас є! Завоювала його наша Дарина Мамчуренко, з чим ми її вітаємо та дуже нею пишаємося! Вона крокувала до першого місця на п’єдесталі довго 8 років», — розповіла пані Ганна.

Сама ж Дарина Мамчуренко згадує насичений період підготовки, що тривав із квітня місяця, та говорить: воно того вартувало.

«Тренувалися у період Міжнародних зборів по три рази на день. Вже о 7-ій ранку починали бігти крос. Вихідний – один на тиждень, або субота, або неділя. Готувалися ми і фізично, і морально», — згадує шлях до успіху Дарина.

Десятирічна Ганна Кучерова привезла з Будапешту до Дніпра «срібло». Для дівчини це була її перша в житті поїздка за межі України. Від Угорщини вона у захваті.

«Для мене сама поїздка — то була якась нездійснена мрія! А тут ще і друге місце на п’єдесталі! Радості меж не було. Я дуже задоволена поїздкою. Мені є куди рухатися далі. Тепер я знаю, що хочу якийсь час пожити у Будапешті, щоб перейняти досвід моїх закордонних колег», — поділилася з глядачами «Відкритого» юна спортсменка.

Про юного Владислава Аханова турнір такого рівня — вже другий. У його ваговій та віковій категорії змагання найважчі, бо конкуренція – найбільша. Він пройшов 7 боїв, здобув 6 перемог. До Дніпра 11-річний хлопець привіз бронзову медаль.

«Я більше 6-и років займаюся Таеквон-до, це вже – частина мене. Тому кожна медаль – то нагорода за мою працю. Я не зупиняюся на досягнутому, бо попереду – Кубок України, де будуть відбирати спортсменів, які представлятимуть нашу країну на Чемпіонаті Європи та Чемпіонаті світу», — розповів хлопець.

Наразі Збірна області з Таеквон-до активно готується до поїздки в Житомир, де і пройде Кубок України. Тренерка Збірної впевнена: на Чемпіонатах Європи та світу спортсмени з Дніпра та нашої області однозначно будуть відстоювати спортивну честь нашої держави.

Теги: