Команда Зеленського стежитиме за однопартійцями за допомогою «Великого брата»

Партія «Слуга народу» має намір використовувати у Верховній Раді програмне забезпечення із застосуванням технологій штучного інтелекту, щоб відстежувати аномалії під час голосувань народних депутатів та уникнути політичної корупції. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на заяву новообраного народного депутата від «Слуги народу» Давида Арахамія.

«У парламенті є ймовірність появи груп впливу. Це динамічна картина. Будуть, напевно, спроби корупції у групах. Є такі традиції парламентські. Ми за цим можемо не встежити… Наше завдання — з ними боротися. Штучний інтелект має їх виловити, тому застосовуємо таку технологію», — зазначив Арахамія.

За його словами, технології штучного інтелекту допоможуть уникнути «ризикових груп». Депутат не назвав компанію, яка займається реалізацією проекту, але розповів, як працюватиме програма.

«Як це працює. Система безперервно аналізує голоси, результати голосування, і виявляє патерни, всі аномалії від патернів підсвічує. Умовно кажучи, ви два місяці голосували так, а потім раптово 9 осіб голосують за трошки іншим сценарієм. Не в тому сенсі, що не всі, як один, а якщо голосування відрізняється від звичайного», — розповів він.

За словами народного депутата, система не класифікує причину, а тільки відзначає аномалію. Арахамія додав, що у команді цю систему назвали «Великий брат».

Команда Зеленського стежитиме за однопартійцями за допомогою «Великого брата» - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що Зеленський розповів, коли відбудуться місцеві вибори.

Теги: