Літо продовжується: якою буде погода у Дніпрі наступного тижня

Останні дні літа залишать містянам теплу згадку про проведений час. Погода у Дніпрі буде ясною та теплою. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на Український Гідрометцентр.

У понеділок, 19-го серпня, у місті буде тепла малохмарна погода. Зокрема, вночі містянам слід очікувати температуру повітря близько 14 градусів із позначкою плюс, а вдень вона підвищиться до 29 градусів. Вітер північно-східний, 3-8 метрів на секунду.

У вівторок, 20-го серпня, погода обіцяє бути сонячною. Температура повітря вночі становитиме близько 17 градусів тепла, а вдень позначка термометра сягне 31 градуса. Вітер північно-східний, 3-8 метрів на секунду.

У середу, 21-го серпня, на території міста опадів не передбачається. Температура повітря вночі коливатиметься від 15 до 17 градусів вище нуля, а вдень буде близько 32 градусів. Вітер східний, 3-5 метрів на секунду.

У четвер, 22-го серпня, синоптики прогнозують теплу ясну погоду. Температура повітря вночі становитиме близько 19 градусів тепла, а вдень показники термометра показуватимуть 32 градуси з позначкою плюс. Вітер східний, 3-8 метрів на секунду.

Літо продовжується: якою буде погода у Дніпрі наступного тижня - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у дніпровському сквері Героїв по деревах бігають щури.

Теги: