У дніпровському сквері Героїв по деревах бігають щури

У дніпровському сквері досить спокійно гуляють незвичні відпочивальники — щури. Про це повідомляє Відкритий.

У сквері Героїв з’явилися незвичайні мешканці — щури. Вони не бояться навіть удень вільно гуляти по зеленій траві й навіть заповзати на дерева. Так, під час того, коли журналіст Відкритого поставив питання місцевому мешканцю, у кадрі несподівано з’явилися щури. Спочатку вони кілька секунд бігали унизу, а потім один із них почав лізти на дерево.

Містяни по-різному реагують на таких відвідувачів скверу. Дехто дивується та не вірить, говорячи, що то, певно, білки. Інші зовсім не звертають на них уваги, а для когось щури у такому місці — зовсім не новина.

У дніпровському сквері Героїв по деревах бігають щури - рис. 1

Слід нагадати, що раніше містяни помічали щурів у закладі швидкого харчування, що розташований на перехресті вулиці Чернишевського та проспекту Гагаріна. Коли увечері місцева мешканка Дар’я на зупинці чекала на свій транспорт, вона помітила, як біля кіоску бігає з десяток щурів. Те, що там відбувалося, дівчина зафільмувала на телефон.

Як відомо, у Дніпропетровській області зафіксували природні осередки такої смертельної хвороби, як лептоспіроз. Переносниками цієї небезпечної інфекції є саме гризуни: миші та щури.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що лікарка з Дніпра розповіла, як відрізнити отруєння від сезонних кишкових інфекцій.

Теги: