Майже 60 спортсменам і тренерам Дніпропетровщини призначили державні стипендії

Президент України призначив державні стипендії видатним паралімпійцям, дефлімпійцям та їхнім тренерам. Серед них – 35 спортсменів та 22 наставника з Дніпропетровщини.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Дніпропетровскої військової адміністрації.

«Серед стипендіатів – чемпіони світу і Європи. А ще хлопці та дівчата, які успішно виступили на Паралімпійських іграх у Токіо. Загалом здобули там 18 медалей», – зазначив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Олександр Пшеничников.

Державні стипендії призначили легкоатлетам, плавцям, дзюдоїстам, баскетболістам. Розмір щомісячних виплат – від 7 до 15 000 гривень. Серед інших – досвідчена бігунка Оксана Ботурчук. Учасниця 4-х Паралімпіад, на яких здобула 10 медалей. З останніх Ігор має три «срібла».

«Легка атлетика – мій спосіб життя. Спорт виховує характер. Допомагає стати більш цілеспрямованою та організованою, долати труднощі, – поділилася Оксана Ботурчук. – Дякую державі за увагу. Така підтримка надихатиме на підготовку до нових стартів».

Майже 60 спортсменам і тренерам Дніпропетровщини призначили державні стипендії - рис. 1

Стипендіями відзначили і 22 тренерів, які підготували чемпіонів та призерів. Більш ніж 30 медалей на міжнародних змаганнях найвищого рівня здобула плавчиха Анна Стеценко під наставництвом Оганеса Мкртчана. Він каже, до виховання кожного спортсмена підходить індивідуально.

«Молоді спортсмени потребують більш інтенсивних тренувань. Аби тримати гарну форму, вони мають долучатися до максимальної кількості змагань. У досвідчених – більш щадний режим. І підготовка – лише до чемпіонатів світу, Європи, Паралімпійських ігор», – розповів тренер Оганес Мкртчан.

Загалом Президент України призначив 251 державну стипендію українським паралімпійцям, дефлімпійцям та їхнім тренерам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НОВИНИ ДНІПРА: Податок на квартири для українців змінили: коли і скільки доведеться платити.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і страницу Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.

Теги: , , ,