Медикам Дніпропетровщини до професійного свята вручили пам’ятні подарунки

Медиків Дніпропетровщини привітали з прийдешнім професійним святом.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Медикам Дніпропетровщини до професійного свята вручили пам’ятні подарунки - рис. 1

Голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко та голова обласної ради Микола Лукашук вручили пам’ятні подарунки 7 медичним працівникам області. Це ортопеди-травматологи, лікар «швидкої», анестезіолог, сімейна лікарка, операційна медсестра, військовий медик.

«Нашим медикам зараз важко. Роботи набагато більше, ніж зазвичай. Трапляються напружені дні і навіть тижні. В операційній, реанімації, амбулаторії, «швидкій». Вдячний кожному. Ви наші герої у білих халатах», – зазначив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

Медикам Дніпропетровщини до професійного свята вручили пам’ятні подарунки - рис. 2

«Сьогодні у кожного з нас свій фронт. Ви на фронті, коли допомагаєте людям. Він не менш важливий, ніж у наших хлопців, які захищають територіальну цілісність. Дякуємо вам за службу народу України», – підкреслив голова обласної ради Микола Лукашук.

Медикам Дніпропетровщини до професійного свята вручили пам’ятні подарунки - рис. 3

Дитячий ортопед-травматолог Віталій Кравченко разом із колегами допомагає хлопчикам та дівчаткам із важкими травмами. Три дні поспіль, цілодобово, вони «чаклували» в операційній над маленькими краматорцями. Віталій працює в команді новаторів, яка творить дива. Малечу зі складними переломами швидко і без серйозних втручань повертає до нормального життя. Все завдяки новітнім методикам зі світової практики.

«Ми відмовились від звичного «збирання кісток». Натомість використовуємо металевий каркас. Це мінімізує втручання у дитячий організм. Значно спрощує одужання. Не треба чекати тижні, поки заживе. День-два — і дитина може рухати ушкодженою кінцівкою», – сказав Віталій Кравченко.

Медикам Дніпропетровщини до професійного свята вручили пам’ятні подарунки - рис. 4

Медикам Дніпропетровщини до професійного свята вручили пам’ятні подарунки - рис. 5

Власну «чарівницю» має й інша лікарня. Там за праву руку хірурга – операційна медсестра Олександра Шабала. У професії майже 30 років. Каже, іншу справу життя й не обрала б.

«У медицину мають іти гуманні люди, із почуттям обов’язку та гумором. Аби у потрібний момент підтримати пацієнта, підняти його на ноги. Мене особисто завжди тішить, коли людина одужує», – поділилася Олександра Шабала.

Медикам Дніпропетровщини до професійного свята вручили пам’ятні подарунки - рис. 6

Медикам Дніпропетровщини до професійного свята вручили пам’ятні подарунки - рис. 7

Сімейна лікарка із Широківської громади Алла Крюкова для односельців – справжня рятівниця. У кого серце «прихопило», або дитина травмувалася, або просто стало зле. Люди знають — Алла Миколаївна завжди допоможе.

«На своїй дільниці вже два десятки років. Добре знаю кожного пацієнта. Окрема увага – до тих, хто потребує особливого догляду. Це люди з інвалідністю, важкими захворюваннями. Таких у мене 30-ть», – розповіла Алла Крюкова.

Медикам Дніпропетровщини до професійного свята вручили пам’ятні подарунки - рис. 8

Пам’ятні подарунки отримали і ортопед-травматолог Ігор Гупалов, анестезіолог Олександр Айварджі, лікарка «швидкої» Раїса Литовченко. Відзначили і військового медика Артема Бутікова.

Голова ДніпроОВА Валентин Резніченко та голова облради Микола Лукашук зустрілися й із керівниками медзакладів області. Вручили сертифікати на сучасне обладнання. Лікарні отримали, зокрема комп’ютерні томографи, монітори пацієнта, флюорографи, апарати УЗД, ШВЛ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НОВИНИ ДНІПРА: Допомога під час війни: перелік фондів та організацій, які підтримують українців.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і страницу Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.

Теги: , , ,

Підпишись на Відкритий: