Допомога під час війни: перелік фондів та організацій, які підтримують українців

Асоціація міст України зібрала перелік організацій та фондів, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах. Всього зібрали 9 фондів, які надають грошову допомогу, та 6 організацій, які забезпечують українців гуманітарною допомогою.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

Допомога під час війни: перелік фондів та організацій, які підтримують українців - рис. 1

Грошова Допомога

 • Юнісеф «Спільно» надають допомогу родинам (у т. ч. прийомним батькам та батькам-вихователям) в Україні, які належать до однієї з двох категорій:
 1. мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років на момент подання заявки;
 2. мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю

Розмір допомоги: 2200 грн на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ять осіб.

Реєстрація на сайті.  

 • Грошова допомога від Агентства ООН у справах біженців. Вона надається внутрішньо переміщеним особам у Львівській, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Запорізькій областях. Розмір допомоги: 2200 грн на кожного члена сім’ї

Отримати допомогу через представництва УВКБ ООН.

 • Платформа ЄДопомога, яка організовує надання грошової допомоги від міжнародних організацій мешканцям України, включаючи тих, хто перебуває на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що у зоні активних бойових дій.

Реєстрація на сайті. Перевірка статусу заявки.  

 • Проєкт $1k Україна допомагає родинам, які перебувають у біді. Проєкт зв’язує родину зі спонсором, який пожертвує гроші безпосередньо на банківський рахунок в Україні. Розмір допомоги: 1 000$.

Реєстрація на сайті.  

 • Платформа Gate to Ukraine допомагає американцям надавати допомогу українським багатодітним сім’ям, які постраждали внаслідок війни, були вимушені переїхати або перебувають на тимчасово окупованих територіях. Розмір допомоги: 100$.

Реєстрація на сайті.  

 • Запорізький благодійний фонд ««Єдність» за майбутнє»» надає багатоцільову матеріальну допомогу українцям, які постраждали від війни. Розмір допомоги: 2 220 грн на одну особу – на 1 або 3 місяці (залежить від області).

Реєстрація на сайті

 • Благодійний фонд «Щаслива дитина» надає допомогу: важкохворим дітям, дітям з інвалідністю, ВПО з дітьми (статус отримано після 24 лютого 2022 року), багатодітним сім’ям, одиноким батькам, опікунам, ПС, ДБСТ на окупованих територіях та біля зони бойових дій. Розмір допомоги: 1 500-4 000 гривень на сім’ю.

Реєстрація на сайті.   

 • Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка Україна» надають багатоцільову грошову допомогу внутрішньо переміщеним родинам з-поміж прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей опікунів, в яких виховуються від трьох дітей віком до 18 років – у 5 областях України (на першому етапі): Херсонській, Запорізькій, Луганській, Харківській та Чернігівській. Розмір допомоги: 2 200 гривень на одного члена родини на 1 місяць.

Реєстрація на сайті.  

 • Спільнота батьків «Кідфрендлі» допомагають українським мамам, які опинились у складному становищі. Розмір допомоги: невелика одноразова фінансова підтримка

Реєстрація на сайті.   

Гуманітарні фонди

 • Платформа ЄДопомога, яку створило Міністерство соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та ПРООН за фінансової підтримки Швеції для забезпечення нагальних потреб громадян, котрі постраждали або були змушені змінити своє місце перебування у зв’язку з агресією росії. Надають різноманітну допомогу населенню.

Реєстрація на сайті

 • Товариство Червоного Хреста України надає внутрішньо переміщеним особам продуктові набори (крупи, макаронні вироби, консерви, цукор, борошно, олія та інші продукти тривалого зберігання), гігієнічні засоби (дитячі та дорослі підгузки, чоловічі та жіночі засоби гігієни, дезінфікуючі розчини тощо). Також за наявності людям можуть видавати лікарські засоби та медикаменти.

Регіональні контакти ТЧХУ. 

 • «Співдія». Координується за підтримки гуманітарного штабу з координації гуманітарної допомоги Офісу Президента України, Міністерства молоді та спорту, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Надають різноманітну допомогу населенню.

Реєстрація на сайті

 • БФ «Мама + Я». По допомогу можна звернутись, написавши у директ.
 • БФ «У матусиних долонях» надають допомогу сім’ям з дітьми з-поміж ВПО – тих, хто проживають у містах, де проводяться бойові дії.

Реєстрація на сайті.   

 • Християнська церква «Перемога» надає продукти, дитяче харчування «Hipp» та речі першої потреби (Київ); молитовна, моральна й душевна підтримка.

Телефонувати за вказаними номерами.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НОВИНИ ДНІПРА: Мешканців Дніпропетровщини запрошують долучитися до міжнародного флешмобу до Дня Європи.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і страницу Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.

Теги: , , ,