Ми передаємо майбутньому уряду стабільну економіку, яка стрімко зростає, — Степан Кубів – Відкритий

Ми передаємо майбутньому уряду стабільну економіку, яка стрімко зростає, — Степан Кубів

28-го серпня Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів розповів про основні здобутки в роботі економічного блоку Уряду за 2016-2019 роки. Про це Відкритий дізнався з повідомлення Урядового порталу. 

«Мій наступник або наступниця отримає стабільну економіку, яка стрімко зростає. Нам у 2016 році було значно складніше. Утім, ми стабілізували економіку, а сукупне зростання ВВП, зокрема, склало 8,4% за три роки. Для порівняння в І кварталі 2016 року, на час нашого призначення, зростання ВВП склало 0,1%, а перед тим взагалі було від’ємне значення – аж до 16% ВВП в І кварталі 2015 року», — відзначив Перший віцепрем’єр-міністр України.

Серед інших важливих здобутків для подальшого розвитку економіки Степан Кубів відзначив скорочення тіньової економіки з 40% ВВП до 32%, та стриману інфляцію на рівні 8,8%.

«Ми також відновили співпрацю з Міжнародним валютним фондом, а золотовалютні резерви України зростають і склали 20,8 млрд грн на кінець 2018 року. Це найвище значення за п’ять років», — наголосив Степан Кубів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на вулиці Шевченка обвалився фасад будівлі.

Теги:

Оцените этот материал: