У Дніпрі на вулиці Шевченка обвалився фасад будівлі – Відкритий

У Дніпрі на вулиці Шевченка обвалився фасад будівлі

На вулиці Шевченка з фасаду однієї з будівель просто на тротуар обвалилося каміння. Про це Відкритий повідомляє з місця подій.

Сьогодні, 28-го серпня, у Дніпрі на вулиці Шевченка, неподалік від Катеринославського бульвару, з фасаду будівлі просто на тротуар обвалилося каміння. Відомо, що в результаті інциденту ніхто не постраждав, однак цегла пошкодила полікарбонатне покриття альтанки закладу громадського харчування, який розташований біля цієї будівлі.

Цегла була розкидана на сходинках та біля вхідних дверей. Працівники закладу розповіли, що про дану подію їм нічого невідомо: вони навіть не бачили, хто повісив сигнальну стрічку на місці інциденту.

Слід зазначити, що у Дніпрі неодноразово обрушувались фасади будівель. Так, наприклад, у центрі міста на вулиці Воскресенська з фасаду будинку на дорогу та сходинки магазину посипалося каміння. Того дня ніхто не постраждав.

Пізніше на вулиці Михайла Грушевського стався прикрий інцидент. На жінку, яка йшла вулицею під аварійною будівлею, впала частина фасаду.  На місце події терміново прибули співробітники швидкої медичної допомоги, які шпиталізували потерпілу з попереднім діагнозом забої рук і ніг.

Подія сталася сьогодні на вулиці Шевченка.

Якщо подивитися вгору, можна побачити, що будівля пішла тріщинами

Перед входом на тротуарі лежить каміння, яке впало з фасаду будівлі.

У результаті інциденту ніхто не постраждав.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі ремонтують одну із центральних вулиць.

Теги:

Оцените этот материал: