Міський голова Жовтих Вод не хоче продавати Леніна без референдуму

Міська влада продовжує протистояти продажу пам’ятника Леніну і не згодна, що це — металолом. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на ТРК «Жовта Річка».

27-го липня Державна виконавча служба виставила на торги бронзовий пам’ятник Володимиру Леніну вагою у шість тонн, який було виготовлено у 2003 році. Споруда розташована на вулиці Першотравневій у місті Жовті Води. Початкова ціна — 514 500 гривень.

Міський голова Володимир Абрамов повідомив, що особисто їздив до Дніпра у виконавчу службу, яка хоче продати пам’ятник через борги комунального підприємства «Виробниче житлово-ремонтно-експлуатаційне об’єднання»:

«Я намагався довести, що це майно міста, а не комунальників, проте на кінець серпня призначені нові торги. Взагалі цей пам’ятник треба оцінювати не з точки зору металолому. Фахівці мають встановити його культурну цінність. Наприклад, в Китаї він міг би коштувати мільйон доларів. Я виступаю за те, щоб провести референдум у місті та спитати у мешканців Жовтих Вод, чи хочуть вони, щоб пам’ятник продали», — заявив очільник Жовтих Вод.

lenin zhovti vodi

Нагадаємо, раніше ми писали, що дніпрянам не варто панікувати з приводу радіації від вибуху на полігоні у РФ.

Теги: