Молодь Дніпра створила освітній благодійний проєкт

Амбасадори Дніпра створили освітній благодійний проєкт, в якому залучають молодь вивчати іноземні мови, фандрейзинг та PR. Про це в інтерв’ю Відкритому розказали засновник проєкту «Молодіжні амбасадори KIDDO» Микола Решетняков та амбасадорка проєкту Майя Гарькава.

Амбасадори КІДДО — це напрямок молодіжних проєктів та ініціатив всередині фонду КІДДО. Він ставить собі за мету популяризацію благодійності серед молоді, навчання елементам фандрейзингу, проєктного менеджменту.

«Молодь — це найбільше джерело креативу та енергії в світі. Її запал та бажання до змін неможливо сплутати ні з чим іншим. Саме тому ми вирішили розвивати окремий напрямок, у якому почали залучати молодь до благодійної діяльності та об’єднання людей навколо спільних цінностей. Ми вже провели поетичний та освітній проєкт з вивчення іноземних мов», — говорить Микола Решетняков.

Майя – молодіжна амбасадорка. Вона була спікером на освітньому онлайн-заході для викладачів іноземних мов.

«Я рада, що приєдналась до проєкту. Перший онлайн-захід «Digital у методиці викладання іноземних мов» зібрав учасників — викладачів іноземних мов — з усієї України. Усі отримані кошти були спрямовані на лікування дітей, які потребують допомоги. Це лише початок і попереду — багато нових заходів і тренінгів. Щоб слідкувати за подіями, приєднуйтесь до фейсбук-сторінки проєкту «Молодіжні амбасадори KIDDO», — пояснює Майя Гарькава.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Дніпровський вірусолог розказав про вакцини і щеплення проти COVID-19

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,