Як безпечно працювати за кордоном і не потрапити на шахраїв

У Дніпрі молодь навчають знати свої права. Як безпечно працювати за кордоном в інтерв`ю Відкритому розповіла регіональна координаторка ГО «Асоціація громадських радників України» Марина Редченко.


ГО «Асоціація громадських радників України» впроваджує правопросвітницький проект «Знай свої трудові права», який направлений на підвищення правової обізнаності молоді України в галузі трудового законодавства. Молоді люди (учні старших класів, студенти технікумів та вузів) на тренінгах отримують практичні навички необхідні для безпечного працевлаштування, навчаються складати резюме та отримують знання як протистояти неправомірним діям роботодавця.

«Окрема велика тема, на яку ми звертаємо увагу під час тренінгів, — протидія торгівлі людьми. Це важливо, тому що сьогодні Україна посідає одне з перших місць в Європі за трудовою міграцією. Ми розповідаємо, які можуть бути види шахрайства на етапі пошуку посередника, який надає можливість працювати за кордоном. В Україні мають право надавати послуги з працевлаштування за межами країни тільки ліцензовані посередники, тому варто перевірити їх в офіційному переліку. Коли людина виїжджає на роботу за кордон, обов’язково хтось з рідних або знайомих має знати куди вона їде. Оскільки більшу частину людей, яких вдалося витягнути з трудового рабства, почали шукати через те, що вони зникли з контакту зі своїми близькими чи родичами», — розказала Марина Редченко.
Також говорили про те, хто такі громадські радники України, як вони допомагають людям і де знайти їх контакти.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Освітня реформа у Дніпрі: 30 шкіл не будуть набирати першокласників

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,

...