Музей АТО у Дніпрі передає досвід новому музею російсько-української війни в Краматорську

Музей АТО у Дніпрі передає досвід новому музею російсько-української війни в Донецькій області. Про це в інтерв`ю Відкритому розповіла старша наукова співробітниця музею Тетяна Войцеховська.

У липні між Дніпропетровським національним історичним музеєм ім. Д.І. Яворницького (до складу якого входить Музей АТО) та Донецьким обласним краєзнавчим музеєм в м. Краматорськ був підписаний Меморандум про співпрацю.

11 серпня в Музеї АТО у Дніпрі відбувся воркшоп «Сучасний досвід роботи музею» з нагоди створення в Донецькій області музею російсько-української війни.

 «Нас запросили як консультантів, оскільки ми маємо найбільший досвід створення не просто виставкового проєкту, а тематичного музею російсько-української війни. За час роботи нас відвідали понад 450 000 осіб, ми маємо декілька напрямків роботи. Головне у створенні сучасного музею – відійти від стандартного розуміння музею, а показати подвиг людини. Окрім цього,  роздинкою нашого музею є кінозала, де можна подивитись унікальний панорамний фільм. Ми звертаємо увагу особливо на сучасні проєкти, які ми самі створили. Одну зі своїх виставок ми передали до музею в Краматорськ», — розповідає Тетяна Войцеховська.

Також говорили про обмін досвідом на воркшопі щодо проєктів, які запроваджуються в музеях, налагодження зв’язків між музейними установами Дніпропетровської та Донецької областей, які присвячені тематиці сучасної війни та створення культурного, наукового, патріотичного простору.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,