Музей Дніпра діджиталізували: полотна експозиції оживають

Дніпропетровський художній музей діджиталізували: полотна експозиції оживають. Про новітні технології музею в інтерв`ю Відкритому розказав мистецтвознавець, заступник директора з наукової роботи Дніпропетровського художнього музею Сергій Несмачний.

Дніпропетровський художній музей до початку нового навчального року підготував для своїх відвідувачів приємний сюрприз. Тепер постійна експозиція музею має цікаве цифрове доповнення – планшети, на яких транслюється відео.

«Це інформативні сюжети про картини та пісочні анімації, спеціально розроблені для нашого музею. Це своєрідна діджиталізація експозиції: тепер полотна «оживають». А більш детально ознайомитись з експозицією можна скануючи QR-коди, які виведуть на аудіогід, поки лише двомовний –  українська та російська. Тому раджу прихопити з собою до музею не лише гарний настрій, а й смартфони та навушники», — говорить Сергій Несмачний.

Художній музей продовжує працювати в умовах проведення протиепідемічних заходів: до відкриття музею і після припинення роботи з відвідувачами відбувається ретельне прибирання та дезінфекція, з цією ж метою присутня в розкладі музею і санітарна перерва.

«Попереджаємо, що з 02.09.2020 року змінюється графік роботи музею. Тепер у відвідувачів буде більше часу, аби ознайомитися з експозиціями. Години роботи  з середи по неділю: з 10:30 до 17:30, однак з 13:00 до 13:30 – санітарна перерва. Вихідні – понеділок, вівторок», — попереджає Сергій Несмачний.

Також говорили про те, чи планується перейменування Дніпропетровського художнього музею.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Професор – іноватор з Дніпра: яким повинен бути освітній процес

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,