Професор — іноватор з Дніпра: яким повинен бути освітній процес

Які сучасні методи освіти краще використовувати у навчанні — показав і розказав в інтерв`ю Відкритому професор кафедри інноваційного менеджменту, доктор економічних наук,  проректор з міжнародної діяльності університету імені Альфреда Нобеля Володимир Момот.

Володимир Момот аналізував головні проблеми в освітній діяльності і виокремив найважливіші.

«Ми, педагоги, допускаємо помилки студентів, однак ми з колегами університету імені Альфреда Нобеля постійно про це замислюємося і говоримо колегам: «Що Ви робите для того, щоб студенти пішли за Вами?» З перших кроків навчання студенів, викладачам варто їх залучати до освітнього процесу, підвищувати їх мотивацію, заставити їх більше часу приділяти домашньому завданню», — говорить Володимир Момот.

Після аналізу проблем, Володимир Момот з колегами визначив головні сучасні методи освіти, в тому числі інтерактивні, які найкраще використовувати в учбовому процесі.

«В світі існує багато сучасних практик і підходів, які підвищують інтерес студентів до навчання. Головне, педагогам потрібно навчатись новому. Важливо не просто виливати студентам факти, а залучати і заводити аудиторію, бо знання є результатом взаємодії. Наприклад, сьогодні на лекції ми зі студентами будували образ «ефективного менеджера». Студентам цікаво, коли я використовую в освітньому процесі фасилітацію, гейміфікацію, метод ефекту шнурівки та інші інтерактивні підходи», — пояснює Володимир Момот.

Також в ефірі програми Володимир Момот залучив ведучу до інтерактивних завдань і продемонстрував як працюють сучасні методи освіти.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,