Музей «Машини часу» Дніпра влаштує для відвідувачів зустріч Нового року у ретро-стилі | Відкритий

Музей «Машини часу» Дніпра влаштує для відвідувачів зустріч Нового року у ретро-стилі

Яка програма чекає гостей технічного музею «Машини часу» на Новий рік та Різдво, — про це в прес-центрі Відкритий розповів керівник закладу Михайло Прудніков.


По словам гостя прес-центру, 22 та 23 грудня у Технічному музеї «Машини часу» заплановано два свята.

«У найближчу суботу відвідувачів чекає зустріч Нового року в оригінальній атмосфері: приглушене світло, включені габарити автомобілів та приємна музика у виконанні Іоанна Лісника. Захід триватиме з 17 до 21 години», — розповідає Михайло Прудніков.


По словам Михайла, щоб потрапити на новорічну вечірку, гостям слід одягнутися у стилі 1970-х років. Це вбрання яскравих кольорів: широкі штани та квітчасті жакети. Тим, хто дотримався дрес-коду, на вході видадуть два жетони на ретро ігрові автомати.

«У музейному ретро-кафе відвідувачів чекатиме новорічний банкет з різними стравами, які готували на новорічний стіл у другій половині ХХ століття. Також тут можна буде послухати музику того часу і надрукувати лист Діду Морозу на друкарській машинці», — продовжує Михайло Прудніков.

Як розповів керівник музею, відвідувачі зможуть побачити нову виставку раритетних подарунків, які дарували на Новий рік в 1970-х роках. Наприклад, новорічний подарунковий набір 1972 року, який вручали співробітникам на автозаводі ЗІЛ.

Увечері 23 грудня в «Машині часу» пройде новорічний вечір, на який зможуть потрапити тільки власники авторетротехнікі. Обов’язкова умова участі — приїхати на одній зі своїх ретро-машин.


Раніше ми розповідали про те, як уникнуту ускладнення після грипу та застуди.

Теги: ,

Оцените этот материал: