Музика, їжа та розваги: у Дніпрі стартував фестиваль «БеzViz»

Вчора, 2 серпня, у Дніпрі на Монастирському острові стартував міжнародний музичний фестиваль «БеzViz». Про це Відкритий повідомляє з місця подій. 

На Монастирському острові вперше у центрі Дніпра створили фестиваль, який триватиме три дні — з 2-го по 4-те серпня.

Хедлайнерами першого дня фестивалю були такі групи, як: «Kadebostany», «Бумбокс», «INDT», «VIVIENNE MORT», «DETACH», «KARYOTYRE» та багато інших.
Фотозони, бар на воді, дитячі та ігрові зони, майстер-класи, місця для відпочинку, атракціони, каяки та байдарки — все це для відвідувачів заходу забезпечили організатори.

Музика, їжа та розваги: у Дніпрі стартував фестиваль «БеzViz» - рис. 1

Територія для дітей з батутами та наметом

На території фестивалю можна було зробити тату, у фургоні з обладнанням людям пропонували різноманітні ескізи та одразу ж робили за ними татуювання. Також організатори приділили увагу безпеці, по території ходила охорона, а на вході стояли дві карети швидкої допомоги та пожежна машина. Зазначимо, що також подбали й про екологію та чистоту території: крім звичайних сміттєвих баків встановили дві сортувальні станції. А для тих, хто прийшов з малечею, був встановлений спеціальний майданчик, де розташували два величезних батути та намет з різними іграми, де за дітьми пильнували аніматори.

Музика, їжа та розваги: у Дніпрі стартував фестиваль «БеzViz» - рис. 2

Люди почали збиратися біля сцен в очікуванні улюблених музичних груп

«БеzViz»  — це свобода. Тут буде звучати різножанрова музика без обмежень. В цілому фестиваль — це і є, по правді кажучи, свобода. Те, як налаштовані люди, як вони відпочивають, сприймають музику, для нас є першою ознакою того, що ця музична подія, на мій погляд, має всі шанси на успіх», — розповідають організатори.

Музика, їжа та розваги: у Дніпрі стартував фестиваль «БеzViz» - рис. 3

З кожною хвилиною біля сцен ставало все більше людей

На фестиваль з’їхалися з різних куточків України. Гостям була запропонована можливість зупинитися в наметовому містечку, яке розраховане на півтори тисячі місць, але організатори зазначили, що зможуть збільшити їхню кількість за необхідністю.

Поліна разом з подругою приїхали з Одеси, намет взяли з собою, оскільки будуть на фестивалі всі три дні.

«Ми приїхали відпочити та заряджатись позитивними емоціями. Такий фестиваль для нас став гарною нагодою, щоб три дні відпочити, забути про роботу і просто послухати музику та насолодитися атмосферою цього заходу», — розповіла дівчина.

Музика, їжа та розваги: у Дніпрі стартував фестиваль «БеzViz» - рис. 4

Виступ «VIVIENNE MORT»

Музика, їжа та розваги: у Дніпрі стартував фестиваль «БеzViz» - рис. 5

Записували улюблені пісні на телефон

Багато людей під час відпочинку ділилися враженнями, зазначаючи, що на таку подію чекали дуже давно. Одні приїхали на повний термін, інші — лише на один або два дні, та усі впевнені, що завітали на фестиваль не даремно.

Музика, їжа та розваги: у Дніпрі стартував фестиваль «БеzViz» - рис. 6

Люди прогулювались територію Монастирського острова

«Ми приїхали сюди відпочивати, слухати музику та просто забути про роботу на цих вихідних. Очікуємо позитивних емоцій та гарного настрою», — зазначив учасник фестивалю Ярослав.

Музика, їжа та розваги: у Дніпрі стартував фестиваль «БеzViz» - рис. 7

Співали розом з «VIVIENNE MORT»

Музика, їжа та розваги: у Дніпрі стартував фестиваль «БеzViz» - рис. 8

В очікуванні наступного виконавця

Музика, їжа та розваги: у Дніпрі стартував фестиваль «БеzViz» - рис. 9

Виступ легендарного гурту «Kadebostany»

Нагадаємо, раніше ми писали: переправа через річку: як виглядає понтонний міст у Дніпрі

Теги: