На День Незалежності України у Дніпрі відбудеться концерт лауреатів фестивалю «Пісні, народжені в АТО»

Лауреати всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО» відзначать День Незалежності у Дніпрі концертом на Фестивальному причалі. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на начальника управління з питань учасників АТО Дніпропетровської обласної державної адміністрації Наталії Шуліки.

«Всеукраїнський фест «Пісні, народжені в АТО» організували три роки тому. За цей час він уже став брендом. Зворушливі пісні, на які авторів надихнула війна, слухають в різних куточках України. Особливу популярність вони мають на передовій. Щирі композиції піднімають дух наших захисників і підтримують їх у найважчі хвилини. У День Незалежності в Дніпрі шанувальники зможуть почути улюблених виконавців «наживо». Учасники фестивалю виступлять на святковому концерті на Фестивальному причалі. Запрошуємо приєднатися всіх жителів міста та області», — зазначила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

Зараз організатори працюють над репертуаром святкового концерту. Уже відомі деякі учасники. Серед них —  Олександр Кльоц, Сергій Бойко, гурт «Вартові неба». Концерт лауреатів фестивалю «Пісні, народжені в АТО» пройде 24 серпня на Фестивальному причалі у Дніпрі. Початок — о 15:00. Вхід вільний.

605

Нагадаємо, раніше ми писали, що Борис Філатов подякував Шарію за піар та відправив йому за це гроші.

Теги: