На Дніпропетровщині пройде симпозіум «Здорове Майбутнє України» та 4-ий благодійний екофест «Жити здорово!»

Уперше на теренах Дніпропетровщини пройде всеукраїнський Симпозіум «Здорове Майбутнє України» та вже вчетверте – благодійние екофестиваль «Жити здорово!». Заходи розпочнуться 12 жовтня о 12 годині дня на території Ostrov River Club. Про це у прес-центрі Відкритого повідомили організатори заходу — генеральний директор Міжнародного Громадського Союзу «Єдиний простір» Оксана Півняк, координатор проекту «Діти Дітям» Данна Сівко та генеральний менеджер ресторанів-партнерів заходу Олександра Бочарнікова.

«У межах Симпозіуму «Здорове Майбутнє України» більше 200 лідерів у галузі науки, бізнесу, мистецтва, екології, спорту, освітньої системи зберуться для розробки пропозицій щодо стратегії і розвитку України на 2020-2030 рр. Всі пропозиції будуть зібрані в резолюцію, яка буде опублікована на сайті http://commonspace2015.com/», — розповіла генеральний директор Міжнародного Громадського Союзу «Єдиний простір» Оксана Півняк.

Якщо у вас є ідея, як можна поліпшити життя нашого суспільства, країни і кожної людини окремо, ви маєте проект в одному з семи напрямків — , вам потрібні партнери і однодумці для його реалізації, то симпозіум «Здорове Майбутнє України» — це місце, де ви зможеш висловити свої ідеї, запропонувати свої проекти та інновації, знайти однодумців і партнерів, запевняють організатори заходу.

Протягом двох місяців подібні заходи за ініціативою громадськості пройдуть в Києві, Чернігові, Кропивницького та Одесі з метою внесення доповнень до резолюції, виробленої в Дніпрі на всеукраїнському Симпозіумі «Здорове Майбутнє України». У грудні 2019 року запланована робоча зустріч організаторів симпозіуму з Інститутом майбутнього України і командою Президента України для передачі робочих документів.

У межах екофестивалю «Жити здорово», який проходитиме паралельно із Симпозіумом, відбудеться презентація унікальної книги для дітей та дорослих «Зоряні КАЗКИ». Це — продукт колективу авторів з різних міст і країн.

«Більше 5-и молодих і відомих сучасних авторів сьогодні стали партнерами проекту, кожен із них буде ділитися своєю унікальністю. Казки — про екологію, природу, про зоряну програму та місію кожної людини. А також пізнавальні казки для дітей і дорослих про любов, дружбу, взаємодопомогу, відданість, співчуття, про мрії і про будову Всесвіту. Видання планується одночасно на трьох мовах: російська, українська і англійська. Книга буде наповнена ілюстраціями до казок від дітей – учасників програми «Діти Дітям», які відвідають екофест, і буде подарована дітлахам дитячих будинків, діткам із особливими потребами і маленьким пацієнтам онковідділень», — розповіла координатор проекту «Діти Дітям» Данна Сівко.

Своєю чергою, генеральний менеджер ресторанів-партнерів заходу Олександра Бочарнікова закликала представників бізнесу бути соціально відповідальними та

Теги: